پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محمد محمدی غده دلتنگی

دانلود آهنگ محمد محمدی غده دلتنگی

دانلود آهنگ محمد محمدی غده دلتنگی

پیشنهاد این ساعت گلسار موزیک دانلود آهنگ پرطرفدار و دلنشین غده دلتنگی با صدای محمد محمدی

Download New Music ♪ Mohammad Mohammadi – Ghodehe Deltangi In The GolsarMusic

دانلود آهنگ محمد محمدی غده دلتنگی

محمد محمدی غده دلتنگی

♪♭نه شو دیرم نه روژ اراد وخته وه عشق تو نسلم دراد♪♭

♪♭بیدسه غده دلتنگی  بغض کردمه دادو بیداد♪♭

متن آهنگ غده دلتنگی محمد محمدی

♪♭بیدسه غده دلتنگی  بغضم تونی داد و بیداد♪♭

دانلود آهنگ محمد محمدی غده دلتنگی

♪♭وه ناو مسجدیش بنیشم فکرم فقط وه لای تونه♪♭

♪♭آخه تو خدای شارمی گیانم ها قی گیان تونو♪♭

محمد محمدی غده دلتنگی

سایر آهنگ های محمد محمدی

آخرین آهنگ محمد محمدی

برچسب ها

توضیحات

غده دلتنگی از محمد محمدی، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ غده دلتنگی این خواستنی ترین آهنگ محمد محمدی توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ غده دلتنگی بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار محمد محمدی است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ غده دلتنگی، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. غده دلتنگی را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. غده دلتنگی از محمد محمدی با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ غده دلتنگی اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی محمد محمدی را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به غده دلتنگی محصول همین دقت نظر محمد محمدی است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. محمد محمدی توانایی خود را با آهنگ غده دلتنگی به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. غده دلتنگی جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید محمد محمدی را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...