پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ صالح زند بدبخت کوه

دانلود آهنگ صالح زند بدبخت کوه

دانلود آهنگ صالح زند بدبخت کوه

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام بدبخت کوه با صدای صالح زند را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download Music “Saleh Zand” In The Name Of “Badbakht Kooh” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ صالح زند بدبخت کوه

صالح زند بدبخت کوه

آهنگ بدبخت کوه صالح زند

دانلود آهنگ صالح زند بدبخت کوه

صالح زند بدبخت کوه

سایر آهنگ های صالح زند

آخرین آهنگ صالح زند

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ بدبخت کوه از صالح زند به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته صالح زند به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون بدبخت کوه، یاری کنند. بدبخت کوه وب سایت های فندوم های صالح زند را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ بدبخت کوه از صالح زند در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما بدبخت کوه را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های بدبخت کوه این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن بدبخت کوه باعث تسخیر قلب ها شده است. صالح زند گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ بدبخت کوه با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف بدبخت کوه نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از صالح زند در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. صالح زند خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ بدبخت کوه بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان صالح زند، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...