پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ شهاب مظفری من

دانلود آهنگ شهاب مظفری من

دانلود آهنگ شهاب مظفری من

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف شهاب مظفری  من با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download Music “Shahab Mozaffari” In The Name Of “Man” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ شهاب مظفری من
شهاب مظفری من

من اگر با من نباشم میشوم تنهاترین چیز

با من گر شوم من باشد از من ماه ترین

متن آهنگ من شهاب مظفری

آنکه تکلیف منش با من منه من روشن است

من اگر از من بپرسم ای من ای همزاد من

دانلود آهنگ شهاب مظفری من

ای من غمگین من در لحظه های شاد من

هر چه از من یا منه من در منه من دیده ای

مثل من وقتی که با من میشوی خندیده ای

شهاب مظفری من

سایر آهنگ های شهاب مظفری

آخرین آهنگ شهاب مظفری

برچسب ها

توضیحات

من را از شهاب مظفری بشنوید

بالاخره انتظارها به سر آمد و شما می توانید صدای زیبا و جادویی خواننده مورد علاقه تان شهاب مظفری را بار دیگر با آهنگ من بشنوید. مطمئن باشید از این آهنگ آنقدر استقبال می شود که تبدیل به پای ثابت رادیو جوان خواهد شد. به طوری که آهنگ من بارها و بارها به خواست شنونده ها و طرفداران شهاب مظفری پخش خواهد شد. به شما این اطمینان را می دهم که متن پر احساس آهنگ من شما را وادار می کند تا حتی اگر طرفدار دابسمش نباشید وسوسه می شوید یک ویدیو کلیپ در حالی که آهنگ من را همخوانی می کنید از خود تهیه کنید و با دوستانتان به اشتراک می گذارید. متن آهنگ باعث می‌شود خجالت را کنار بگذارید و بخواهید شما هم در این فضای احساسی که آهنگ برایتان ایجاد کرده است سهمی داشته باشید. از هفته اولی که این آهنگ به بازار راه پیدا کرد استقبال از آن همگان از جمله خود شهاب مظفری را شگفت زده کرده است.شگفتی سازی این آهنگ برای کسانی که با کار قوی این خواننده، تکنیک جادویی در شعر، گوش نوازش بودن کارهای او آشنایی دارند، مسئله ای غریب به حساب نمی آید. آهنگ من به شکل معجزه گونه ای آغاز می شود، ابتدا تصور می کنید با یک فضای تاریک مواجه هستید اما به یکباره نور امید در طول گوش دادن به این آهنگ خود را نمایان می کند.

هوشمندانی که خواننده در انتقال احساسات به خرج داده با تکنیک و موسیقی فوق العاده، عاشقانه ای رویایی از آهنگ من ساخته است. باید به شهاب مظفری تبریک گفت که این آهنگ در همان هفته اول فروش بسیار زیادی داشته است. با توجه به این شاهکار از شهاب مظفری رقبا کار بسیار سختی برای تصاحب قلب مخاطبین موسیقی پاپ خواهند داشت. آهنگ من توانست رکورد خود شهاب مظفری را در چند سال اخیر در بازار فروش بشکند و این به خودی خود یک رکورد برای او محسوب می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...