پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ شایان یو دوباره منم

دانلود آهنگ شایان یو دوباره منم

دانلود آهنگ شایان یو دوباره منم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از شایان یو با عنوان “دوباره منم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Shayan Yo – Dobareh Manam In The GolsarMusic

دانلود آهنگ شایان یو دوباره منم

شایان یو دوباره منم

دوباره منو این ساعت خراب

دوباره تهران به وقت هواش

آهنگ دوباره منو شایان یو

ولی اون فرق میکرد با همه برام

دوباره منو این فکرای کثیف

دوباره منمو این شهرای مریض

دوباره منمو یه دل از دنیا پر

به همه آدما دارم یه احساس بدی

دوباره منم کلای سرم لباس لشم اخلاق

دانلود آهنگ شایان یو دوباره منم

گاز دادم پرو گفتم میرسم به قله

خودمو خدام آقام گفت خداحفظ

دوباره منو فکر گذشته تو دیگه بس کن

دیدم تش همه رفتنین

من یه خدا پشتمه

چون از زندگیم نوشتم هیچ وقت دروغ نگفتم

شده جنازم برسه باید راهو پیش برم

ببین من سنبل کم نیاوردنم

سفیر جنگم حقمه بردنم

شایان یو دوباره منم

سایر آهنگ های شایان یو

آخرین آهنگ شایان یو

برچسب ها

توضیحات

شایان یو عشق را برای شما دوباره منم می کند!

آهنگ دوباره منم بسیار شاعرانه است و دانستن پیشینه کارهای دیگر خواننده آن یعنی شایان یو، درک آن را از منظر احساسی بسیار آسان‌تر می‌کند. متن آهنگ به گونه ای است که با وجود اینکه دو نفر از دو دنیای احساسی متفاوت هستند، این رابطه عاشقانه و تفاوت هایشان را می‌پذیرند. عاشقانی که یکی سرد است اما عاشق، دیگری آتشین و بی قرار! شاید فکر کنید که سبک پاپ محبوب بخش‌هایی از جامعه ماست اما آهنگ دوباره منم از شایان یو توانسته است با غنایی که دارد طیف گسترده ای از مردم را به خود جذب کند. درک آهنگ دوباره منم کار سختی نیست، شایان یو مستقیما شما را به عاشق شدن دعوت می کند. آهنگ دوباره منم آنقدر بی نظیر و احساسی است که شاید نتوانید هیچ آهنگ دیگری را تا مدت ها مانند آن پیدا کنید. این آهنگ را می توانید در هر موقعیت گوش داهید و هیچ وقت از تم و زیبایی آن خسته نشوید. کاری که از هر خواننده ای ساخته نیست. تجربه ای دلپذیر همراه با آهنگ دوباره منم در کافه های آرام در قلب شهر یا سوار بر ماشین در جاده های شمال کشور، یا هر جایی که می توانید آرامش را تجربه کنید منتظر شماست. آرامشی که آهنگ دوباره منم به شما می دهد چیزی نیست که هر آهنگی از پس آن بر بیاید.

اینجاست که منتقدین یک صدا شایان یو و آهنگ دوباره منم از او را ستایش کرده اند. به عبارت دیگر، این یک آهنگ عاشقانه معمولی نیست. بر اساس اشعار، آنچه که شایان یو به احتمال زیاد به آن اشاره می کند، مفهوم عشقی است که خواننده می خواهد مخاطب هم ماننده او حس کند، یعنی به اصطلاح، احساسات روحی او به وسیله آهنگ دوباره منم به مخاطب نزدیک شود. آهنگ دوباره منم از شایان یو به گونه ای است که مخاطب عمیقا درک می کند داستان عشق دو فرد از دو دنیای متفاوت چگونه است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...