پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سهیل جامی زخم کاری

دانلود آهنگ سهیل جامی زخم کاری

دانلود آهنگ سهیل جامی زخم کاری

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از سهیل جامی با عنوان “زخم کاری” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Soheil Jami – Zakhme Kari In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سهیل جامی زخم کاری

سهیل جامی زخم کاری

میخوام من تا ابد کنارت باشم بی قید و شرط

سخته روزایی که مجبور میشم که دور شم ازت

متن آهنگ زخم کاری سهیل جامی

نگاهت میکنم پرت میشم انگار تو کهکشون

خوبه راه اومدی با این منه بی نام و نشون

عشقت نشوند رو دلم یه زخم کاری

میدونم تا اخرش هوامو داری ازینجا تا ته دنیا منو داری

چه قشنگه روزایی که برام ساختی

تو تموم ادما منو شناختی چه قشنگه مثه من تو ذل و باختی

دانلود آهنگ سهیل جامی زخم کاری

هر لحظه میخوام نوازشت کنم برق چشاتو تو چشمام حس کنم

هی قهر کنی و از تو خواهش کنم بمون پیش تو دنیام قرق ارامشه

باعث شدی که دل سر به راه بشه میخوام بمونی در حد خواهشه بدون

عشقت نشوند رو دلم یه زخم کاری میدونم تا اخرش هوامو داری

ازینجا تا ته دنیا منو داری چه قشنگه روزایی که برام ساختی

تو تموم ادما منو شناختی چه قشنگه مثه من تو ذل و باختی

سهیل جامی زخم کاری

سایر آهنگ های سهیل جامی

آخرین آهنگ سهیل جامی

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ زخم کاری از سهیل جامی به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی سهیل جامی به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله سهیل جامی در آهنگ زخم کاری تجلی پیدا کرده است. سهیل جامی از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید زخم کاری زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری سهیل جامی در آهنگ زخم کاری شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی زخم کاری نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده زخم کاری توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به زخم کاری و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران سهیل جامی از او دارند. به عبارتی زخم کاری، زخم کاری رویای سهیل جامی برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه سهیل جامی در آهنگ زخم کاری عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام سهیل جامی در زخم کاری، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ زخم کاری به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...