پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ سهراب پاکزاد نورچشمی

دانلود آهنگ سهراب پاکزاد نورچشمی

دانلود آهنگ سهراب پاکزاد نورچشمی

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت نورچشمی از سهراب پاکزاد عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 ) همراه با متن

Download Music “Sohrab Pakzad” In The Name Of “Norcheshmi” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ سهراب پاکزاد نورچشمی
سهراب پاکزاد نورچشمی

♩♬امشب میام باز دم پنجرتون ♪♭

♩♬یکم بمون نذار ویرونه شم♪♭

متن آهنگ سهراب پاکزاد نور چشمی

♩♬یک کوچه پر از سنگ و یه پنجره ♪♭

♩♬میای دم شیشه یا دیوونه شم♪♭

♩♬کی میگه دور باشیم از هم بهتره♪♭

♩♬کی میخواد فکر تو از سرم بپره♪♭

♩♬خیلی گفتم ولی ایندفعه ♪♭

♩♬آخره دلم پشت دره♪♭

♩♬نمیرم تا بیای باید حرف بزنیم♪♭

♩♬بیا مشکلو حل کن♪♭

♩♬همه چیم رو هواس ♪♭

♩♬بیا تکلیف این دلو روشن کن♪♭

♩♬نمیرم تا بیای باید حرف بزنیم♪♭

♩♬بیا مشکلو حل کن♪♭

♩♬همه چیم رو هواس ♪♭

♩♬بیا تکلیف این دلو روشن کن♪♭

دانلود آهنگ سهراب پاکزاد نورچشمی

♩♬قاطی بود عطرت با بوی بارون♪♭

♩♬کسی نبود رو دست دوتامون♪♭

♩♬حیف این عشق نیس که نور چشمی♪♭

♩♬جلوی چشام غرق بشی کشتی♪♭

♩♬همه چیمو هی گم میکنم♪♭

♩♬گلایی که دادی خشک میکنم♪♭

♩♬صداهایی که دارم ازت شبا صد دفعه تا صبح گوش میکنم♪♭

♩♬نمیرم تا بیای باید حرف بزنیم♪♭

♩♬بیا مشکلو حل کن♪♭

♩♬همه چیم رو هواس ♪♭

♩♬بیا تکلیف این دلو روشن کن♪♭

♩♬نمیرم تا بیای باید حرف بزنیم♪♭

♩♬بیا مشکلو حل کن♪♭

♩♬همه چیم رو هواس ♪♭

♩♬بیا تکلیف این دلو روشن کن♪♭

سهراب پاکزاد نورچشمی

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های سهراب پاکزاد

آخرین آهنگ سهراب پاکزاد

برچسب ها

توضیحات

سهراب پاکزاد حضوری قدرتمند را در عرصه موسیقی بار دیگر تجربه کرده است. آهنگ جدید او این بار بیشتر شنیده میشود و تم آهنگ آن مخصوصا آهنگ نورچشمی بسیار جوان پسند تر از قبل شده است. به نظر می رسد موفقیت آهنگ جدید از آهنگ قبلی پیشی گرفته باشد زیرا از آهنگنورچشمی استقبالی خیره کننده در اینستاگرام داشته است. طرفداران این ترانه با شاهکار جدید سهراب پاکزاد یعنی آهنگ نورچشمی میتوانند بیش از پیش امیدوار باشند که آلبوم های دیگر او در آینده یکی از یکی هیجان انگیز تر خواهند بود. سهراب پاکزاد با این تک آهنگ نشان داد که استحقاق نقد مثبت منتقدان و شور و هیجان طرفداران خود را دارد. البته با درخشش آهنگ نورچشمی، انتظار ها از دیگر ترک های او در آینده بالاتر می رود. آهنگ نورچشمی که ترک پرطرفدار این خواننده است، تم ملایم و احساسی دارد و میتواند شما را به سال های دور با خاطرات خوش روز های گذشته ببرد. آهنگ نورچشمی علاوه بر متن بسیار زیبا و موزون و موسیقی گوش نواز و صد البته صدای دلنشین سهراب پاکزاد از ریتمی جوان پسند و در کنار آن تنظیمی حرفه ای بهره برده است. حال باید منتظر بود و دید واکنش دیگر رقبا چیست، زیرا با استقبال باورنکردنی از آهنگ نورچشمی باید منتظر بود و دید که دیگر خواننده ها برای آلبوم بعدی چقدر می توانند مانند سهراب پاکزاد و آهنگ محبوب این روزها یعنی آهنگ نورچشمی را به چالش بکشند.

فن پیج های این خواننده جوان از انتشار آلبوم آهنگ جدید او هیجان زده اند و هر کدام زیر پست هایی با نام این خواننده و پوسترهای این آهنگ با یکدیگر گفتگوهای داغ و پر هیجان دارند. هر کدام از تجربه خود با این آهنگ می گویند. منتقدان نیز معتقدند این آهنگ باعث شده تا خواننده جا پای خود را در میان دیگر خوانندگان هم نسل خود باز کرده و این آهنگ تبدیل به یک اثر دوست داشتنی شود. ما در گلسارموزیک شما را دعوت به شنیدن این آهنگ زیبا می کنیم. امیدواریم که اوقات خوب و خوشی را با آن تجربه کنید!

نورچشمی از سهراب پاکزاد غوغا به پا می کند!

کارهای سهراب پاکزاد شامل آهنگ جدید نورچشمی تنها گوشه ای از استعداد این خواننده جوان را به شما نشان می دهد. شاهکار جدید سهراب پاکزاد یعنی آهنگ نورچشمی در سطح اینترنت غوغا به پا کرده است. این آهنگ فضایی را خلق می کند تا شما در لحظه زندگی کنید و در لحظه از فضای زیبایی که برای شما ترسیم شده است لذت ببرید. از دنیای پر هیاهو اطراف خود جدا شوید و با ریتم زیبای این آهنگ لحظات خود را پر کنید. آهنگ نورچشمی، گویا زمینی نیست، شما را از زمان و بعدی که در آن می گذرانید جدا می کند و به لحظه زیبایی با حس هنری خلق شده توسط این خواننده با استعداد می برد. نورچشمی راهکار بی بدیل سهراب پاکزاد، ریتمی آرام بخش و دلربا دارد. منتقدان نظر بسیار مثبتی نسبت به این آهنگ دارند. طرفداران سهراب پاکزاد و منتقدین معتقدند که او عصاره همه تجربیات خود از آهنگ های موفق و فوق‌العاده قبلی را در خود گنجانده است. احساسات در آهنگ نورچشمی موج می‌زند و گویی لحظاتی که برای شما آشناست دوباره خلق می شود. لحظاتی با بار مثبت عاشقانه با معصومیت بی نظیر و لطافت بی مانند. آهنگ نورچشمی شما را به کلی از این دنیا جدا میکند.

می ‌توانید فضای خاصی که آهنگ نورچشمی برای شما باز آفرینی می کند، کلمه به کلمه لمس کنید و با آن همراه شوید. آهنگ نورچشمی به عبارتی معجزه جدید سهراب پاکزاد است. آهنگ نورچشمی خاطره سازی آرام و دوست داشتنی از سهراب پاکزاد است. او دقیقاً می داند که در دنیای موسیقی در کدام جایگاه ایستاده است. اجرای زنده آهنگ نورچشمی مطمئناً طرفداران او را بیش از پیش به وجد می‌آورد. این روزها همه از این می گویند که آهنگ نورچشمی تبدیل به فصل مشترکی با کسانی که دوستشان دارند شده است. انتقال احساسات مشترک توسط آهنگ نورچشمی می تواند گواه این مسئله باشد. آهنگ نورچشمی راهیست برای بروز حرف هایی که نمی توانید بزنید، احساساتی که نمی توانید نشان دهید.

نوره چشمی، عاشقانه ای از سهراب پاکزاد

آهنگ نوره چشمی، آهنگی است در مورد عشقی پر حرارت، عاشق شدن، دلشکستگی پس از جدایی و احساساتی که این تجربیات به ارمغان می آورد. آهنگ نوره چشمی از سهراب پاکزاد یک آهنگ پاپ ملودیک، اغلب با فضایی صمیمی است. آهنگ نوره چشمی از جمله کارهای جدید سهراب پاکزاد است که مخاطبین را بسیار راضی کرده است. اگر میخواهید ساعت هایی سرشار از آرامش و عشق را تجربه کنید، حتماً این آهنگ را از اینترنت دانلود کنید. آهنگ نوره چشمی لحنی ملایم و لطیف دارد، به گونه ای که دلتان می‌خواهد بارها و بارها به آن گوش دهید. آهنگ نوره چشمی از تکنیک ویژه ای بهره برده است که مطمئنا در سال های آینده الگوی بسیاری از خوانندگان جوان برای تصاحب قلب مخاطبین خواهد شد. آهنگ نوره چشمی توانایی خواننده این اثر یعنی سهراب پاکزاد را بیش از پیش نمایان کرده است سهراب پاکزاد خود نیز پیش بینی نکرده بود که این آهنگ تا چه حد می تواند قلب مخاطبین را تصاحب کنند. تلاش بسیار زیادی که سهراب پاکزاد برای ارائه این کار جدید انجام داده است قابل ستایش بوده. نمی توان این موضوع را در نظر گرفت که سهراب پاکزاد بدون تلاش بی وقفه می توانست این آهنگ زیبا را انتشار دهد. تنها یک هفته از انتشار این اثر جدید و ماندگار گذشته است اما فروش این آهنگ بسیار بالاتر از پیش بینی ها بوده است. آهنگ نوره چشمی شما را برای شنیدن هر چه بیشتر ملودی عاشقانه اش مشتاق تر می کند. آهنگ نوره چشمی به شما یادآوری می‌کند که لمس احساسات عاشقانه عمیق، حتی در پنج دقیقه کوتاه شدنی است، عاشقانه ای که حال و هوای روزهای بارانی و آفتابی را با هم دارد، هم غمگین است و هم در نوع خود امیدبخش. آهنگ نوره چشمی توانسته است در میان آثار برتر سهراب پاکزاد قرار بگیرد. زمانی که با خودتان خلوت میکنید، این آهنگ می تواند فضای آرامی را برای شما ایجاد کند. به شما اطمینان می‌دهم که این آهنگ از دوست داشتنی ترین آهنگ هایی خواهد بود که تا به حال شنیدن آن را تجربه کردید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...