پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رامین بی باک بازی سرنوشت

دانلود آهنگ رامین بی باک بازی سرنوشت

دانلود آهنگ رامین بی باک بازی سرنوشت

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام بازی سرنوشت با صدای رامین بی باک را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download Music “Ramin Bibak” In The Name Of “Bazie Sarnevesht” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ رامین بی باک بازی سرنوشت

رامین بی باک بازی سرنوشت

تو رفتی و رفیق هر شبم قرصای خوابه درسته زندم اما زندگیم واسم عذابه

تموم دنیا بعد تو این خونه میشه کسیکه مونده پای تو دیوونه میشه

آهنگ بازی سرنوشت رامین بی باک

بازی سرنوشت واسه من بد نوشت بی تو این زندگی صدتا لعنت بهش

با دلم خواستمش بی دلیل باختمش یک شبه ریخت سرم پلی که ساختمش

دانلود آهنگ رامین بی باک بازی سرنوشت

میترسم از شبو روزای بعد تو کجایی بهم بگو بگیرم رد تو

تو از رویای من نمیری تا ابد چقد رد شه که من بشه رد شم ازت

بازی سرنوشت واسه من بد نوشت بی تو این زندگی صدتا لعنت بهش

با دلم خواستمش بی دلیل باختمش یک شبه ریخت سرم پلی که ساختمش

رامین بی باک بازی سرنوشت

سایر آهنگ های رامین بی باک

آخرین آهنگ رامین بی باک

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ بازی سرنوشت از رامین بی باک به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی رامین بی باک به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله رامین بی باک در آهنگ بازی سرنوشت تجلی پیدا کرده است. رامین بی باک از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید بازی سرنوشت زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری رامین بی باک در آهنگ بازی سرنوشت شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی بازی سرنوشت نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده بازی سرنوشت توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به بازی سرنوشت و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران رامین بی باک از او دارند. به عبارتی بازی سرنوشت، بازی سرنوشت رویای رامین بی باک برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه رامین بی باک در آهنگ بازی سرنوشت عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام رامین بی باک در بازی سرنوشت، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ بازی سرنوشت به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...