پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمید هیراد دوست دارم

دانلود آهنگ حمید هیراد دوست دارم

دانلود آهنگ حمید هیراد دوست دارم

به سایت گلسار موزیک خوش آمدید همراه ما باشید با دانلود آهنگ جدید بسیار زیبا و دلنشین با صدای خواننده خوب کشورمون حمید هیراد عزیز به نام “دوست دارم” با بهترین کیفیت و تکست ترانه {128 و 320 mp3}

Download New Music ♪ Hamid Hiraad – Doset Daram In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حمید هیراد دوست دارم

حمید هیراد دوست دارم

با تو به هر جا برسم دوست دارم با تو جهنمم برم دوست دارم

دوست دارم بشی یکی یه دونه دل من

متن آهنگ دوست دارم حمید هیراد

دوست دارم بشی محرم قلب خودم

دوست دارم آره تورو دوست دارم

پشت ما حرف زیاده ولی حرف من تویی

دانلود آهنگ حمید هیراد دوست دارم

مگه حق گرفتنی نیست دیدی حق من شدی

قلب من سهم کسی نیست آخه عشق من تویی

پشت ما حرف زیاده ولی حرف من تویی

مگه حق گرفتنی نیست دیدی حق من شدی

قلب من سهم کسی نیست آخه عشق من تویی

حمید هیراد دوست دارم

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های حمید هیراد

آخرین آهنگ حمید هیراد

برچسب ها

توضیحات

حمید هیراد با انتشار دوست دارم تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، حمید هیراد ارائه شده است. عاشقانه حمید هیراد توانسته است تمام چشم ها را با دوست دارم به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با دوست دارم به همگان عرضه داشته است. آهنگ دوست دارم تمام قلب ها را تسخیر کرده است، حمید هیراد خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون حمید هیراد، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها حمید هیراد و آهنگ دوست دارم هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک حمید هیراد یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و دوست دارم نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای حمید هیراد جستجو کرد. توانایی حمید هیراد، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با دوست دارم به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی حمید هیراد نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ دوست دارم دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...