پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ بیبی مثل فصلا بودی ایان

دانلود آهنگ بیبی مثل فصلا بودی ایان

دانلود آهنگ بیبی مثل فصلا بودی

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ بیبی مثل فصلا بودی از ایان با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download Music “Baby Mesle Fasla Bodi” In The Name Of “” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ بیبی مثل فصلا بودی ایان
بیبی مثل فصلا بودی

♬♩بیبی مثل فصلا بودی♩♬

♬♩یروز بد یروز خوبی یه دیوونه مودی♩♬

ایان بیبی مثل فصلا بودی

♬♩نه دیگه نمیتونیم بیبی♩♬

♬♩منو فراموش کن دیگه منو فراموش کن♩♬

دانلود آهنگ بیبی مثل فصلا بودی ایان

♬♩الان از هم خیلی دوریم♩♬

♬♩عکسات نیست توی گوشیم♩♬

♬♩من میخام ازم دور شی آره دیوونه مودی♩♬

بیبی مثل فصلا بودی

آهنگ های پیشنهادی

آخرین آهنگ سامان جلیلی

برچسب ها

توضیحات

بازگشت ایان با آهنگ بیبی مثل فصلا بودی

فضای زیبای آهنگ بیبی مثل فصلا بودی قلب تمام طرفداران ایان را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ بیبی مثل فصلا بودی را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط ایان و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ بیبی مثل فصلا بودی برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ بیبی مثل فصلا بودی از ایان باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که ایان را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ بیبی مثل فصلا بودی بسیار باورنکردنی است. طرفداران ایان از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ بیبی مثل فصلا بودی تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ بیبی مثل فصلا بودی را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ بیبی مثل فصلا بودی در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ بیبی مثل فصلا بودی به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که ایان تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ بیبی مثل فصلا بودی بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ بیبی مثل فصلا بودی به کمک ایان آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ بیبی مثل فصلا بودی تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

  • پروانه 1 سال پیش

    عالی