پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امید گیاهی بیر عاشق

دانلود آهنگ امید گیاهی بیر عاشق

دانلود آهنگ امید گیاهی بیر عاشق

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از امید گیاهی با عنوان “بیر عاشق” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و ویدیو دانلود نمایید.

Download Music “Omid Giyahi” In The Name Of “Bir Ashegh” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ امید گیاهی بیر عاشق

امید گیاهی بیر عاشق

آهنگ بیر عاشق امید گیاهی

دانلود آهنگ امید گیاهی بیر عاشق

امید گیاهی بیر عاشق

سایر آهنگ های امید گیاهی

آخرین آهنگ امید گیاهی

برچسب ها

توضیحات

امید گیاهی با انتشار بیر عاشق تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، امید گیاهی ارائه شده است. عاشقانه امید گیاهی توانسته است تمام چشم ها را با بیر عاشق به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با بیر عاشق به همگان عرضه داشته است. آهنگ بیر عاشق تمام قلب ها را تسخیر کرده است، امید گیاهی خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون امید گیاهی، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها امید گیاهی و آهنگ بیر عاشق هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک امید گیاهی یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و بیر عاشق نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای امید گیاهی جستجو کرد. توانایی امید گیاهی، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با بیر عاشق به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی امید گیاهی نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ بیر عاشق دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...