پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امید آمری من منتظر میمونم

دانلود آهنگ امید آمری من منتظر میمونم

دانلود آهنگ امید آمری من منتظر میمونم

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت من منتظر میمونم از امید آمری عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download Music “Omid Ameri” In The Name Of “Man Montazer Mimonam” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ امید آمری من منتظر میمونم

امید آمری من منتظر میمونم

دنیای بی تو یه شهر خلوته آشوبه قلبم چقدر بی طاقته

هر کاری کردم از عشقت کم نشد هیچی رو زخمام دیگه مرهم نشد

متن آهنگ من منتظر میمونم امید آمری

سخته برام دوری ازت آغوشتو میخوام فقط

تو نیستی ولی اینجا یکی برات میمیره

اون همه روزای خوب هر چی که بود یادم نمیره

اون همه روزای خوب هر چی که بود یادم نمیره

نیستی ولی یادم نمیره من مثل تو تو مثل من

بی طاقتی ناراحتی میدونم دلتنگتم دلتنگمی تو عشقمی من منتظر میمونم

من منتظر میمونم غیر از تو دیگه بریدم از همه

صدای قلبت هنوز توو گوشمه میدونم اینو تو هم دلتنگمی

تو هم تو فکر روزای با منی تو هم منو میخوای هنوز

بسه دیگه این حال و روز من مثل تو تو مثل من

بی طاقتی ناراحتی میدونم دلتنگتم دلتنگمی تو عشقمی من منتظر میمونم

دانلود آهنگ امید آمری من منتظر میمونم

امید آمری من منتظر میمونم

سایر آهنگ های امید آمری

آخرین آهنگ امید آمری

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که من منتظر میمونم از امید آمری از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ من منتظر میمونم تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً امید آمری تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه من منتظر میمونم از امید آمری، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که امید آمری سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ من منتظر میمونم از امید آمری، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران امید آمری بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ من منتظر میمونم و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای امید آمری از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که من منتظر میمونم حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار من منتظر میمونم برای امید آمری بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار امید آمری از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ من منتظر میمونم در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، من منتظر میمونم در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی امید آمری در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...