پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ احمد نیکزاد عقربه ساعت

دانلود آهنگ احمد نیکزاد عقربه ساعت

دانلود آهنگ احمد نیکزاد عقربه ساعت

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف احمد نیکزاد  عقربه ساعت با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Ahmad Nikzad – Aghrabe Saat In The GolsarMusic

دانلود آهنگ احمد نیکزاد عقربه ساعت

احمد نیکزاد عقربه ساعت

امشو هوا سرده فاز عرق خواری می کله دکته

 آهنگ عقربه ساعت احمد نیکزاد

دانلود آهنگ احمد نیکزاد عقربه ساعت

احمد نیکزاد عقربه ساعت

سایر آهنگ های احمد نیکزاد

آخرین آهنگ احمد نیکزاد

برچسب ها

توضیحات

احمد نیکزاد با عنوان یک پدیده موسیقی با آهنگ عقربه ساعت جایگاه خود را اثبات کرده است. او در سال های اخیر آهنگ های بسیار فوق العاده ای را روانه بازار کرده است اما با آهنگ عقربه ساعت بود که توانست جایگاه خود را ارتقا ببخشد. احمد نیکزاد در برنامه‌های خود اجرای زنده آهنگ عقربه ساعت را گنجانده است و به طرفدارانش قول داده است تا به بهترین شکل ممکن این آهنگ را اجرا نماید. احمد نیکزاد با کمک برنامه ریزی مناسب و بهره بردن از تکنیکهای به جا و موفق موسیقی توانست رقبا را پشت سر گذاشته و با آهنگ عقربه ساعت بیشترین توجهات را از طرف منتقدین و همچنین طرفداران موسیقی پاپ را به خود جلب نماید. احمد نیکزاد توانست تمام موانع را کنار زده و آهنگی با کیفیت فوق العاده ای به نام عقربه ساعت به بازار روانه کند. منتقدین بالاترین نمره را به این شاهکار داده اند. جایگاهی که عقربه ساعت، ساخته احمد نیکزاد به خود اختصاص داده، نه تنها در کارنامه این خواننده جوان بلکه در کارهای پاپی که در چند سال اخیر ارائه شده است کاملاً بی رقیب و بی سابقه بوده است. عقربه ساعت در خور توجه و ستایش از طرف منتقدی بوده است. فن پیج های احمد نیکزاد همچنین اعلام کرده‌اند که پس از ارائه عقربه ساعت توسط این خواننده معروف منتظر آهنگ هایی مشابه از این دست هستند.

احمد نیکزاد به طرفدارانش اطمینان داده است تا همین روال را در کیفیت آهنگ های تولیدی خود حفظ کند و استانداردهایی که برای عقربه ساعت به کار برده است را برای دیگر آهنگ های خود بکار بگیرد، بنابراین جای بسی خوشحالی است که امیدوار باشیم تا احمد نیکزاد آهنگهای مشابه دیگری همچون عقربه ساعت را در آینده نزدیک روانه بازار کند. عقربه ساعت شاهکاری است که نمی‌توان به سادگی از آن گذشت بلکه نیازمند تامل بسیار بیشتری است تا بتوان تفاوت عمیق آن را با دیگر آثار پاپ ارائه شده متوجه شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...