پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ احسان آزادی سنگ دل

دانلود آهنگ احسان آزادی سنگ دل

دانلود آهنگ احسان آزادی سنگ دل

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام سنگ دل با صدای احسان آزادی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Ehsan Azadi – Sang Del In The GolsarMusic

دانلود آهنگ احسان آزادی سنگ دل

احسان آزادی سنگ دل

 آهنگ سنگ دل احسان آزادی

دانلود آهنگ احسان آزادی سنگ دل

احسان آزادی سنگ دل

سایر آهنگ های احسان آزادی

آخرین آهنگ احسان آزادی

برچسب ها

توضیحات

آهنگ سنگ دل یک آهنگ در سبک پاپ است که توسط احسان آزادی ضبط و اجرا شده است. موفقیت سنگ دل تا به امروز طوفانی بوده است. از سنگ دل به عنوان امضا هنری احسان آزادی یاد می شود. سنگ دل کاری برجسته در کارنامه احسان آزادی است. شهرت احسان آزادی اگرچه مدیون سنگ دل نیست اما این آهنگ اوج محبوبیت را برای او به ارمغان آورده است. این آهنگ جهشی بزرگ برای او محسوب میشود و کمتر کسی آن را در بازه زمانی کوتاه همچون احسان آزادی تجربه کرده است. پیشبینی شده بود که احسان آزادی بعد از مدتها بازگشتی باشکوه با سنگ دل خواهد داشت اما فروش خیره کننده آهنگ سنگ دل چیزی نبود که اغلب منتقدان بتوانند حدس بزنند. ترکیب بندی اشعار در عاشقانه احسان آزادی عالی و بی نقص است. همین فاکتور سنگ دل را دلنشین کرده است. آهنگ سنگ دل همچون یک داستان رمانتیک با حجم بزرگی از احساسات شما را غافلگیر می کند، به گونه ای که در همین چند دقیقه کوتاه مجذوب آن می شوید و تمام توجه شما به آن جلب می شود. سنگ دل را می توان از نمونه کار های رمانتیک سال‌های اخیر نامید که توانست تمام استعداد خالق خود را به بهترین شکل ممکن به صحنه ظهور بگذارد.

این مسئله حاکی از توانایی احسان آزادی در مدیریت اجرای آهنگ استف به گونه‌ای که بهترین نتیجه نصیب او شده است. مطمئناً با آهنگ هایی همچون سنگ دل که تم عاشقانه و فوق‌العاده‌ای دارند آشنا هستید، اما با مقایسه این اثر با دیگر آثار پا پاپ، انتخاب شما همین آهنگ خواهد بود. از ویژگی های برجسته کارهای احسان آزادی می‌توان به تمرکز فوق العاده او روی همزاد پنداری احساسی با شنونده و مخاطب اشاره کرد. مخاطب به هیچ وجه با صدای احسان آزادی احساس بیگانگی نمی کند. باید اعتراف کرد که همین مورد نقطه عطف و قدرت در اجرای آهنگ سنگ دل توسط او قلمداد می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...