پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ابی عالی ماه بانو

دانلود آهنگ ابی عالی ماه بانو

دانلود آهنگ ابی عالی ماه بانو

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف ابی عالی  ماه بانو با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Ebi Aali – Mah Bano In The GolsarMusic

دانلود آهنگ ابی عالی ماه بانو

ابی عالی ماه بانو

ماه بانو جان قصد فرار داری کمر کار داری

می دل زاری داری می دل زاری داری

آهنگ ماه بانو ابی عالی

دانلود آهنگ ابی عالی ماه بانو

ابی عالی ماه بانو

سایر آهنگ های ابی عالی

آخرین آهنگ ابی عالی

برچسب ها

توضیحات

ماه بانو عاشقانه از ابی عالی

شاید بتوان علت فاصله بسیار زیاد ابی عالی و کار جدید او یعنی آهنگ ماه بانو با دیگر خوانندگان و آثارشان را ذوق هنری و به خصوص این خواننده دانست، زیرا تنها تکنیک و یک تیم قوی نمی تواند محصولی هم چون آهنگ ماه بانو به مخاطبین عرضه دارد. ذوق هنری که یک محبت ذاتی است در ابی عالی وجود دارد و در آهنگ ماه بانو دیده می شود. از مهمترین ویژگی های ابی عالی شناخت او نسبت به مخاطبین خود و نسل جوان است. ابی عالی نسل جوان را خوب شناخته است و می داند که چه نوع آهنگ هایی و چه نوع تم هایی مورد علاقه نسل جوان است. آهنگ ماه بانو دقیقاً همان چیزیست که طرفداران جوان ابی عالی به دنبال آن هستند. کار جدید ابی عالی به واقع ستودنی است و باید به حسن انتخاب متن این آهنگ توسط او آفرین گفت. ماه بانو نه متنی طولانی دارد و نه متنی کوتاه بلکه در اندازه ترین میزان با شنونده ارتباط برقرار میکند. این آهنگ نه آنقدر طولانی است که شنونده را خسته کند و نه آنقدر کوتاه که توجه مخاطب را به خود جلب نکند. آهنگ ماه بانو عاشقانه عمیقی است و احساسات را در بالاترین سطح به شنونده خود القا می کند. ابی عالی توانسته است با بهره گیری حرفه‌ای و زیرکانه از پارامترهایی که سطح استاندارد آهنگهای پاپ را بالا می‌برند، اثری فاخر ارائه دهد و بتوانند مخاطبین و منتقدین را از خود راضی کند.

کاری که از کمتر خواننده‌ ای در سال‌های اخیر دیده شده است. او با آفرینش آثاری همچون ماه بانو توانسته است تا خود را تحت هر شرایطی در کنج ذهن شنونده جا کند. طرفداران او البته به حق معتقدند که ابی عالی بی رقیب است و بیشترین تلاش را برای مخاطبین خود می کند. او واقعاً برای طرفدارانش با ارائه کارهای قوی ارزش قائل است. به ابی عالی برای داشتن طرفدارن پرو پاقرص باید تبریک گفت. ماه بانو را از وب سایت ما هم اکنون دانلود کنید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...