پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ آیهان جان جان

دانلود آهنگ آیهان جان جان

دانلود آهنگ آیهان جان جان

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از آیهان با عنوان “جان جان” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه

با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Ayhan – Jan Jan » New Download Music » With In 320 And 128 Quality Free Links In GolsarMusic

دانلود آهنگ آیهان جان جان

آیهان جان جان

آهنگ جان جان آیهان

دانلود آهنگ آیهان جان جان

آیهان جان جان

سایر آهنگ های آیهان

آخرین آهنگ آیهان

برچسب ها

توضیحات

جان جان را از آیهان بشنوید

بالاخره انتظارها به سر آمد و شما می توانید صدای زیبا و جادویی خواننده مورد علاقه تان آیهان را بار دیگر با آهنگ جان جان بشنوید. مطمئن باشید از این آهنگ آنقدر استقبال می شود که تبدیل به پای ثابت رادیو جوان خواهد شد. به طوری که آهنگ جان جان بارها و بارها به خواست شنونده ها و طرفداران آیهان پخش خواهد شد. به شما این اطمینان را می دهم که متن پر احساس آهنگ جان جان شما را وادار می کند تا حتی اگر طرفدار دابسمش نباشید وسوسه می شوید یک ویدیو کلیپ در حالی که آهنگ جان جان را همخوانی می کنید از خود تهیه کنید و با دوستانتان به اشتراک می گذارید. متن آهنگ باعث می‌شود خجالت را کنار بگذارید و بخواهید شما هم در این فضای احساسی که آهنگ برایتان ایجاد کرده است سهمی داشته باشید. از هفته اولی که این آهنگ به بازار راه پیدا کرد استقبال از آن همگان از جمله خود آیهان را شگفت زده کرده است.شگفتی سازی این آهنگ برای کسانی که با کار قوی این خواننده، تکنیک جادویی در شعر، گوش نوازش بودن کارهای او آشنایی دارند، مسئله ای غریب به حساب نمی آید. آهنگ جان جان به شکل معجزه گونه ای آغاز می شود، ابتدا تصور می کنید با یک فضای تاریک مواجه هستید اما به یکباره نور امید در طول گوش دادن به این آهنگ خود را نمایان می کند.

هوشمندانی که خواننده در انتقال احساسات به خرج داده با تکنیک و موسیقی فوق العاده، عاشقانه ای رویایی از آهنگ جان جان ساخته است. باید به آیهان تبریک گفت که این آهنگ در همان هفته اول فروش بسیار زیادی داشته است. با توجه به این شاهکار از آیهان رقبا کار بسیار سختی برای تصاحب قلب مخاطبین موسیقی پاپ خواهند داشت. آهنگ جان جان توانست رکورد خود آیهان را در چند سال اخیر در بازار فروش بشکند و این به خودی خود یک رکورد برای او محسوب می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...