پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ آنیل حیف

دانلود آهنگ آنیل حیف

دانلود آهنگ آنیل حیف

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت حیف از آنیل عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download Music “Anil” In The Name Of “Heyf” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ آنیل حیف

آنیل حیف

حیف من حیف تو حیف بود رابطمون حیف بود خیلی زود خونه شد فاتحمون

حیف دستایی که توو موهات نرفت حیف عشقی که موند ازش سه تا حرف

متن آهنگ حیف آنیل

حیفه ما دو تا رو بازم کنار هم نبینن پشتمون همین الانم هزار صفحه چیدن

دانلود آهنگ آنیل حیف

عشق من به قیمت چی نگاهتو خریدن حیف حیفه ما دو تا رو بازم کنار هم نبینن

پشتمون همین الانم هزار صفحه چیدن عشق من به قیمت چی نگاهتو خریدن حیف

آنیل حیف

سایر آهنگ های آنیل

آخرین آهنگ آنیل

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ حیف از آنیل به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته آنیل به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون حیف، یاری کنند. حیف وب سایت های فندوم های آنیل را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ حیف از آنیل در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما حیف را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های حیف این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن حیف باعث تسخیر قلب ها شده است. آنیل گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ حیف با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف حیف نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از آنیل در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. آنیل خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ حیف بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان آنیل، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...