پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مستان دلبر

دانلود آهنگ مستان دلبر

دانلود آهنگ مستان دلبر

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف مستان  دلبر با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Mastan – Delbar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ مستان دلبر
مستان دلبر

دل شکستم مثل اون کودک کاری

که فالاش مونده رو دستش

متن آهنگ دلبر مستان

دانلود آهنگ مستان دلبر

مستان دلبر

سایر آهنگ های مستان

آخرین آهنگ مستان

برچسب ها

توضیحات

دلبر از مستان غوغا به پا می کند!

کارهای مستان شامل آهنگ جدید دلبر تنها گوشه ای از استعداد این خواننده جوان را به شما نشان می دهد. شاهکار جدید مستان یعنی آهنگ دلبر در سطح اینترنت غوغا به پا کرده است. این آهنگ فضایی را خلق می کند تا شما در لحظه زندگی کنید و در لحظه از فضای زیبایی که برای شما ترسیم شده است لذت ببرید. از دنیای پر هیاهو اطراف خود جدا شوید و با ریتم زیبای این آهنگ لحظات خود را پر کنید. آهنگ دلبر، گویا زمینی نیست، شما را از زمان و بعدی که در آن می گذرانید جدا می کند و به لحظه زیبایی با حس هنری خلق شده توسط این خواننده با استعداد می برد. دلبر راهکار بی بدیل مستان، ریتمی آرام بخش و دلربا دارد. منتقدان نظر بسیار مثبتی نسبت به این آهنگ دارند. طرفداران مستان و منتقدین معتقدند که او عصاره همه تجربیات خود از آهنگ های موفق و فوق‌العاده قبلی را در خود گنجانده است. احساسات در آهنگ دلبر موج می‌زند و گویی لحظاتی که برای شما آشناست دوباره خلق می شود. لحظاتی با بار مثبت عاشقانه با معصومیت بی نظیر و لطافت بی مانند. آهنگ دلبر شما را به کلی از این دنیا جدا میکند.

می ‌توانید فضای خاصی که آهنگ دلبر برای شما باز آفرینی می کند، کلمه به کلمه لمس کنید و با آن همراه شوید. آهنگ دلبر به عبارتی معجزه جدید مستان است. آهنگ دلبر خاطره سازی آرام و دوست داشتنی از مستان است. او دقیقاً می داند که در دنیای موسیقی در کدام جایگاه ایستاده است. اجرای زنده آهنگ دلبر مطمئناً طرفداران او را بیش از پیش به وجد می‌آورد. این روزها همه از این می گویند که آهنگ دلبر تبدیل به فصل مشترکی با کسانی که دوستشان دارند شده است. انتقال احساسات مشترک توسط آهنگ دلبر می تواند گواه این مسئله باشد. آهنگ دلبر راهیست برای بروز حرف هایی که نمی توانید بزنید، احساساتی که نمی توانید نشان دهید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...