پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ محسن قمی اجبار تلخ

دانلود آهنگ محسن قمی اجبار تلخ

دانلود آهنگ محسن قمی اجبار تلخ

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام اجبار تلخ با صدای محسن قمی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download Music “Mohsen Ghomi” In The Name Of “Ejbare Talkh” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ محسن قمی اجبار تلخ
محسن قمی اجبار تلخ

متن آهنگ اجبار تلخ محسن قمی

دانلود آهنگ محسن قمی اجبار تلخ

محسن قمی اجبار تلخ

سایر آهنگ های محسن قمی

آخرین آهنگ محسن قمی

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ اجبار تلخ از محسن قمی به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته محسن قمی به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون اجبار تلخ، یاری کنند. اجبار تلخ وب سایت های فندوم های محسن قمی را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ اجبار تلخ از محسن قمی در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما اجبار تلخ را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های اجبار تلخ این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن اجبار تلخ باعث تسخیر قلب ها شده است. محسن قمی گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ اجبار تلخ با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف اجبار تلخ نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از محسن قمی در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. محسن قمی خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ اجبار تلخ بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان محسن قمی، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...