پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ متیار حرفای مردمو ول کن

دانلود آهنگ متیار حرفای مردمو ول کن

دانلود آهنگ متیار حرفای مردمو ول کن

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف متیار  حرفای مردمو ول کن با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Matyar – Harfaye Mardomo Vel Kon In The GolsarMusic

دانلود آهنگ متیار حرفای مردمو ول کن

متیار حرفای مردمو ول کن

انگاری اولین باره حسی که به یکی دارم دنباله داره

انگاری چند سال باهم آشناییم آره با اینکه تازه این اول کار

متن آهنگ حرفای مردمو ول کن متیار

کی میتونه مثه خودت منو آرومم کنه

کی میشینه پای حرفام وقتی که دلم پر

دانلود آهنگ متیار حرفای مردمو ول کن

با تو یه عشقی بسازم که یه دنیا حض کنن

آخه حس من بهت فراتر از تصور

حرفای مردمو ول کن اینا هرروز یه چی میگن

به دلت بد راه نده من برات جونمو میدم

متیار حرفای مردمو ول کن

سایر آهنگ های متیار

آخرین آهنگ متیار

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که حرفای مردمو ول کن از متیار از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ حرفای مردمو ول کن تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً متیار تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه حرفای مردمو ول کن از متیار، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که متیار سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ حرفای مردمو ول کن از متیار، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران متیار بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ حرفای مردمو ول کن و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای متیار از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که حرفای مردمو ول کن حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار حرفای مردمو ول کن برای متیار بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار متیار از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ حرفای مردمو ول کن در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، حرفای مردمو ول کن در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی متیار در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...