پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ لیام آبی

دانلود آهنگ لیام آبی

دانلود آهنگ لیام آبی

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام آبی با صدای لیام را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Liam – Abi In The GolsarMusic

دانلود آهنگ لیام آبی

لیام آبی

متن آهنگ آبی لیام

دانلود آهنگ لیام آبی

لیام آبی

سایر آهنگ های لیام

آخرین آهنگ لیام

برچسب ها

توضیحات

آبی رویای عاشقانه خود را لیام بخواهید

این روزها متعلق به لیام است، روزهایی طلایی که او مستحق شان است. لیام شاهکاری به نام آبی که دل هر شنونده ای را می رباید تقدیم ما کرده است. مطمئناً آبی نقل محافل این روزها است و نمی توان با متن بسیار زیبا و تکنیک فوق العاده که برای تولید آن به کار گرفته شده است آن را با آثار دیگران مقایسه کرد یا اینکه آن را نادیده گرفت. آهنگ آبی باب طبع همه، از منتقدین گرفته تا طرفداران دو آتشه این خواننده بوده است. به عبارتی همه از لیام راضی هستند. همه از آهنگ تا به اینجای کار لذت برده اند. این مسئله حتی تاخیرکوتاه لیام برای انتشار آهنگ آبی را نیز که باعث اندکی دلخوری در میان طرفداران او شده بود ناپدید کرده است. باید به لیام تبریک گفت و اثر جدید و جنجالی او یعنی آهنگ آبی را ستود. جا دارد به تمام دست اندرکاران تیم لیام که به او برای تقدیم اثر ماندگار و زیبایی همچون آهنگ آبی آبی کمک کرده‌اند، خسته نباشید گفت و همینطور به طرفداران لیام متذکر شد که صبر کردن برای این آهنگ ارزشش را داشت. تمام آثار لیام بسیار قوی و ستودنی هستند اما آهنگ آبی جایگاه ویژه ای دارد.این آهنگ آرامش خاصی به شنونده می دهد و استرس را از او دور می کند. آهنگ آبی توانسته است لحظات خوشایندی را برای شنونده رقم بزند. به همین دلیل احترام و ستایش بی نظیره و عمیق همگان را برانگیخته است. آهنگ آبی رویای طرفداران لیام است. دقیقاً زمانی که صبر طرفداران او دیگر داشت به سر می آمد لیام با آهنگ آبی سررسید و به همگان خاطرنشان کرد که یکه تاز بی رقیب موسیقی پاپ این روزهاست. آبی شاهکار لیام پر تلاش، خوش ذوق و جوان است. کسی که برای تمام آثارش از جان مایه می گذارد و برای مخاطبش احترام زیادی قائل است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...