پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علی میر حالم عجیبه

دانلود آهنگ علی میر حالم عجیبه

دانلود آهنگ علی میر حالم عجیبه

همراهیان ما باشید / دانلود آهنگ این شبا حال و هوای دل من خیلی عجیبه آروم بگیر بذار یکم کمتر من و غصه بگیره علی میر

Download Music “Ali Mir” In The Name Of “Halam Ajibe” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ علی میر حالم عجیبه

علی میر حالم عجیبه

این شبا حال و هوای دل من خیلی عجیبه آروم بگیر بذار یکم کمتر من و غصه بگیره

هر کی از راه رسید هر جور تونست فقط زد و رفت مادرم میگه بهم پسر چرا موهات سفیده

متن آهنگ حالم عجیبه علی میر

دانلود آهنگ علی میر حالم عجیبه

علی میر حالم عجیبه

سایر آهنگ های علی میر

آخرین آهنگ علی میر

برچسب ها

توضیحات

علی میر عشق را برای شما حالم عجیبه می کند!

آهنگ حالم عجیبه بسیار شاعرانه است و دانستن پیشینه کارهای دیگر خواننده آن یعنی علی میر، درک آن را از منظر احساسی بسیار آسان‌تر می‌کند. متن آهنگ به گونه ای است که با وجود اینکه دو نفر از دو دنیای احساسی متفاوت هستند، این رابطه عاشقانه و تفاوت هایشان را می‌پذیرند. عاشقانی که یکی سرد است اما عاشق، دیگری آتشین و بی قرار! شاید فکر کنید که سبک پاپ محبوب بخش‌هایی از جامعه ماست اما آهنگ حالم عجیبه از علی میر توانسته است با غنایی که دارد طیف گسترده ای از مردم را به خود جذب کند. درک آهنگ حالم عجیبه کار سختی نیست، علی میر مستقیما شما را به عاشق شدن دعوت می کند. آهنگ حالم عجیبه آنقدر بی نظیر و احساسی است که شاید نتوانید هیچ آهنگ دیگری را تا مدت ها مانند آن پیدا کنید. این آهنگ را می توانید در هر موقعیت گوش داهید و هیچ وقت از تم و زیبایی آن خسته نشوید. کاری که از هر خواننده ای ساخته نیست. تجربه ای دلپذیر همراه با آهنگ حالم عجیبه در کافه های آرام در قلب شهر یا سوار بر ماشین در جاده های شمال کشور، یا هر جایی که می توانید آرامش را تجربه کنید منتظر شماست. آرامشی که آهنگ حالم عجیبه به شما می دهد چیزی نیست که هر آهنگی از پس آن بر بیاید.

اینجاست که منتقدین یک صدا علی میر و آهنگ حالم عجیبه از او را ستایش کرده اند. به عبارت دیگر، این یک آهنگ عاشقانه معمولی نیست. بر اساس اشعار، آنچه که علی میر به احتمال زیاد به آن اشاره می کند، مفهوم عشقی است که خواننده می خواهد مخاطب هم ماننده او حس کند، یعنی به اصطلاح، احساسات روحی او به وسیله آهنگ حالم عجیبه به مخاطب نزدیک شود. آهنگ حالم عجیبه از علی میر به گونه ای است که مخاطب عمیقا درک می کند داستان عشق دو فرد از دو دنیای متفاوت چگونه است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...