پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ علیرضا کهراری عشق یکطرفه

دانلود آهنگ علیرضا کهراری عشق یکطرفه

دانلود آهنگ علیرضا کهراری عشق یکطرفه

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از علیرضا کهراری با عنوان “عشق یکطرفه” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Alireza Kahraryi – Eshghe Yektarafeh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ علیرضا کهراری عشق یکطرفه

علیرضا کهراری عشق یکطرفه

آهنگ عشق یکطرفه علیرضا کهراری

دانلود آهنگ علیرضا کهراری عشق یکطرفه

علیرضا کهراری عشق یکطرفه

سایر آهنگ های علیرضا کهراری

آخرین آهنگ علیرضا کهراری

برچسب ها

توضیحات

عشق یکطرفه و تسخیر نگاه ها

آهنگ عشق یکطرفه ترانه ای از علیرضا کهراری خواننده خوب کشورمان است. این تک آهنگ اخیرا منتشر شده است. او این آهنگ را با همکاری تهیه کنندگان کارهای قبلی خود نوشته است. گفته میشود علیرضا کهراری قبل از تولید، با تیم خود تماس گرفته و از آنها خواسته است که موسیقی این آهنگ، زنده و با سرعت بالا باشد. آهنگ عشق یکطرفه اولین آهنگی بود که برای ساخت آن زمان بیشتری صرف شد، البته نتیجه کار عالی و باور نکردنی بود. علیرضا کهراری با حساسیت زیادی آواز خود را با پشتوانه باس و سینت سایزر قوی، ضبط کرد. این آهنگ، یک آهنگ ملودی-پاپ غمگین است که دارای ترکیب الکترونیکی است. اشعار آن نشان میدهند که خواننده خواستار توجه بیشتر از معشوق خود است. نظر منتقدان نسبت به آهنگ عشق یکطرفه مثبت بوده است. تعدادی از منتقدان آهنگسازی آن و تصمیم علیرضا کهراری برای دور شدن از موضوعات تاریک آهنگ های قبلی خود را تحسین کردند. این آهنگ دو هفته پس از اینکه منتشر شد، در رتبه اول محبوبیت قرار گرفت. این اولین بار در تاریخ کارهای علیرضا کهراری بود که آهنگ او برای دو هفته رکورد دانلود و فروش را شکست. این آهنگ با بیش از هزاران نسخه فروش در این جایگاه قرار گرفت.او نسخه کوتاه شده آهنگ عشق یکطرفه را در چندین شهر روی سکو به صورت زنده اجرا کرده است. علیرضا کهراری خود موزیک ویدیوی این آهنگ را کارگردانی کرد که در آن، در یک منظره طبیعی باز تنها است. منتقدان تم روشن و رنگارنگ آهنگ عشق یکطرفه را تحسین می‌کنند. این آهنگ به طور کلی با واکنش مثبت منتقدان موسیقی مواجه شده است. منتقدان این آهنگ را یک بازگشت با شکوه برای او بعد از قریب به دو سال نامیدند. منتقدان عرصه موسیقی، در تجزیه و تحلیل این آهنگ، این سوال را مطرح کردند که چرا این آهنگ علی ‌رغم لحن غمگین و اندکی سیاه خود «تأثیر مثبت» بر شنونده می‌گذارد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...