پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ عادل میرزایی رفیق

دانلود آهنگ عادل میرزایی رفیق

دانلود آهنگ عادل میرزایی رفیق

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام رفیق با صدای عادل میرزایی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Adel Mirzaee – Refigh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ عادل میرزایی رفیق

عادل میرزایی رفیق

من جونمو میدم واست رفیق

دلم گرفت پیش خودم بشین

متن آهنگ رفیق عادل میرزایی

باهام درد و دل کن زمین خوردی دستامو بگیر پاشو

پشتتم همیشه پاشو رفیق جات توی قلب منه

دانلود آهنگ عادل میرزایی رفیق

به کسی نمیدم جاتو خدای یکی یار یکی

رفیق فاب یکی مگه من مردم بذارم

درداتو به کسی بگی تو چشات غم نبین

تو تب کنی من میمیرم

هرجا حرف رفیق باشه پشتتو من میگیرم

عادل میرزایی رفیق

سایر آهنگ های عادل میرزایی

آخرین آهنگ عادل میرزایی

برچسب ها

توضیحات

رفیق را از عادل میرزایی بشنوید

با گوش دادن آهنگ رفیق از عادل میرزایی، به خاطر شور و وجدی که احساس خواهید کرد، میتوانید کلمات آن را به راحتی حفظ کنید. کلمات در این آهنگ لمس شدنیست. آهنگ رفیق قلب شما را مملو از عشق می کند. مملو از آرامشی خاص! دیگر حسرت و اندوهی برای شما باقی نمی ماند که عاشقانه را تجربه نکرده اید. عادل میرزایی با جادوی کلمات خود دنیای شما را با استفاده از آهنگ رفیق دگرگون می کند. این آهنگ خستگی شما را درمان می کند و عشق و محبت به آن تزریق می‌کند. اگر این آهنگ را بهترین آهنگ سال های اخیر ننامیم مطمئنا بی انصافی کرده ایم. بودن این آهنگ جبران تمام نبودن های آهنگ های با کیفیت در چند سال اخیر است که انتظار داشتیم. با وجود آهنگ رفیق از عادل میرزایی تقریباً تا مدت ها حسرت آهنگ با کیفیتی را نخواهیم داشت. آهنگ رفیق همانند بارانیست بر کویر، جان بخش و دوست داشتنی. این آهنگ به قدری عاشقانه است که می‌توانید روزها را با آن آرام بگذرانید. لحظات در آغوش کسی که دوستش می دارید با این آهنگ از عادل میرزایی زیبا می گذرد. این آهنگ پر از عطر و بوی عاشقی و عشق است. بعد از شنیدن آهنگ رفیق از عادل میرزایی به دنبال هر بهانه هستید تا دوباره سراغ گوش‌دادن آن بروید. رفیق از خواننده حنجره طلایی جوان کشورمان عادل میرزایی، فضایی رویایی برای شما خلق می ‌کند. این آهنگ برای شما همواره یادآور مهربانی و عشق خواهد بود. آهنگ رفیق از عادل میرزایی از شما اجازه نمی خواهد تا وارد قلبتان شود این آهنگ بی سر و صدا در قلب تان را خواهد کوبید و بدون اینکه برای باز شدن زحمت بکشد وارد می شود. سال‌ها باید بگذرد تا یک خواننده این انتظار زیبا را در نگاه طرفدارانش به خود جلب کند. آهنگ رفیق با صدای ماندگار از عادل میرزایی است. صدای عادل میرزایی مخملی و سرشار از شور و ذوق زندگی است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...