پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ شاهین شایا باغبون

دانلود آهنگ شاهین شایا باغبون

دانلود آهنگ شاهین شایا باغبون

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از شاهین شایا با عنوان “باغبون” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Shahin Shaya” In The Name Of “Baghebon” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ شاهین شایا باغبون

شاهین شایا باغبون

باغبون باغبون بیا ببین خشکیده باغبمون بیا بذر بکار

متن آهنگ باغبون شاهین شایا

دانلود آهنگ شاهین شایا باغبون

شاهین شایا باغبون

سایر آهنگ های شاهین شایا

آخرین آهنگ شاهین شایا

برچسب ها

توضیحات

آریاس جوان و شروعی دوباره با تایبته

طرفداران آریاس جوان معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ تایبته شده است. آنها آهنگ تایبته را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. آریاس جوان با تیمی که در اختیار دارد آهنگ تایبته را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ تایبته همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ تایبته از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا آریاس جوان با آهنگ تایبته در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری آریاس جوان باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های آریاس جوان بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ تایبته را زودتر بشنود. فن پیج های آریاس جوان برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی آریاس جوان کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ تایبته تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. آریاس جوان از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. آریاس جوان خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. تایبته تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...