پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سینا پارسیان دردسر

دانلود آهنگ سینا پارسیان دردسر

دانلود آهنگ سینا پارسیان دردسر

کاربران عزیز وبسایت گلسار موزیک هم اکنون بشنوید دانلود آهنگ بسیار زیبای دردسر با صدای سینا پارسیان

Download New Music ♪ Sina Parsian – Dardesar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سینا پارسیان دردسر

سینا پارسیان دردسر

متن آهنگ دردسر سینا پارسیان

دانلود آهنگ سینا پارسیان دردسر

سینا پارسیان دردسر

سایر آهنگ های سینا پارسیان

آخرین آهنگ سینا پارسیان

برچسب ها

توضیحات

سینا پارسیان با عنوان یک پدیده موسیقی با آهنگ دردسر جایگاه خود را اثبات کرده است. او در سال های اخیر آهنگ های بسیار فوق العاده ای را روانه بازار کرده است اما با آهنگ دردسر بود که توانست جایگاه خود را ارتقا ببخشد. سینا پارسیان در برنامه‌های خود اجرای زنده آهنگ دردسر را گنجانده است و به طرفدارانش قول داده است تا به بهترین شکل ممکن این آهنگ را اجرا نماید. سینا پارسیان با کمک برنامه ریزی مناسب و بهره بردن از تکنیکهای به جا و موفق موسیقی توانست رقبا را پشت سر گذاشته و با آهنگ دردسر بیشترین توجهات را از طرف منتقدین و همچنین طرفداران موسیقی پاپ را به خود جلب نماید. سینا پارسیان توانست تمام موانع را کنار زده و آهنگی با کیفیت فوق العاده ای به نام دردسر به بازار روانه کند. منتقدین بالاترین نمره را به این شاهکار داده اند. جایگاهی که دردسر، ساخته سینا پارسیان به خود اختصاص داده، نه تنها در کارنامه این خواننده جوان بلکه در کارهای پاپی که در چند سال اخیر ارائه شده است کاملاً بی رقیب و بی سابقه بوده است. دردسر در خور توجه و ستایش از طرف منتقدی بوده است. فن پیج های سینا پارسیان همچنین اعلام کرده‌اند که پس از ارائه دردسر توسط این خواننده معروف منتظر آهنگ هایی مشابه از این دست هستند.

سینا پارسیان به طرفدارانش اطمینان داده است تا همین روال را در کیفیت آهنگ های تولیدی خود حفظ کند و استانداردهایی که برای دردسر به کار برده است را برای دیگر آهنگ های خود بکار بگیرد، بنابراین جای بسی خوشحالی است که امیدوار باشیم تا سینا پارسیان آهنگهای مشابه دیگری همچون دردسر را در آینده نزدیک روانه بازار کند. دردسر شاهکاری است که نمی‌توان به سادگی از آن گذشت بلکه نیازمند تامل بسیار بیشتری است تا بتوان تفاوت عمیق آن را با دیگر آثار پاپ ارائه شده متوجه شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...