پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سامان یاسین نامادری

دانلود آهنگ سامان یاسین نامادری

دانلود آهنگ سامان یاسین نامادری

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از سامان یاسین با عنوان “نامادری” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Saman Yasin – Namadari In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سامان یاسین نامادری

سامان یاسین نامادری

قلبم استوپ کتاس مغزم خراوه گرد مال کارم بیسه جنگ و وراوه

بیخ در و دیوار چت چت گلم عشقت عین سونامی داسه وسط دلم

متن آهنگ نامادری سامان یاسین

آسمانم تیده خوار اگه ساتی بتوری اخم وه صورتت نیتد اخه مگه مجبوری

یه جوری تا کی که فک بکم بداخلاقی هرجوری بیود ارام قشنگی ترین اتفاقی

دانلود آهنگ سامان یاسین نامادری

سامان یاسین نامادری

سایر آهنگ های سامان یاسین

آخرین آهنگ سامان یاسین

برچسب ها

توضیحات

نامادری از سامان یاسین، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ نامادری این خواستنی ترین آهنگ سامان یاسین توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ نامادری بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار سامان یاسین است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ نامادری، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. نامادری را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. نامادری از سامان یاسین با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ نامادری اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی سامان یاسین را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به نامادری محصول همین دقت نظر سامان یاسین است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. سامان یاسین توانایی خود را با آهنگ نامادری به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. نامادری جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید سامان یاسین را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...