پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ امیر احمدی جردن

دانلود آهنگ امیر احمدی جردن

دانلود آهنگ امیر احمدی جردن

هم اکنون در ر رسانه گلسار موزیک | دانلود آهنگ جدید و بسیار دلنشین “جردن” با صدای خواننده محبوب امیر احمدی بهمراه متن و دو کیفیت 320 و 128 فراهم کرده ایم، امیدواریم لذت کافی را برده باشید

Download Music “Amir Ahmadi” In The Name Of “Jordan” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ امیر احمدی جردن

امیر احمدی جردن

متن آهنگ جردن امیر احمدی

دانلود آهنگ امیر احمدی جردن

امیر احمدی جردن

برچسب ها

توضیحات

امیر احمدی عشق را برای شما جردن می کند!

آهنگ جردن بسیار شاعرانه است و دانستن پیشینه کارهای دیگر خواننده آن یعنی امیر احمدی، درک آن را از منظر احساسی بسیار آسان‌تر می‌کند. متن آهنگ به گونه ای است که با وجود اینکه دو نفر از دو دنیای احساسی متفاوت هستند، این رابطه عاشقانه و تفاوت هایشان را می‌پذیرند. عاشقانی که یکی سرد است اما عاشق، دیگری آتشین و بی قرار! شاید فکر کنید که سبک پاپ محبوب بخش‌هایی از جامعه ماست اما آهنگ جردن از امیر احمدی توانسته است با غنایی که دارد طیف گسترده ای از مردم را به خود جذب کند. درک آهنگ جردن کار سختی نیست، امیر احمدی مستقیما شما را به عاشق شدن دعوت می کند. آهنگ جردن آنقدر بی نظیر و احساسی است که شاید نتوانید هیچ آهنگ دیگری را تا مدت ها مانند آن پیدا کنید. این آهنگ را می توانید در هر موقعیت گوش داهید و هیچ وقت از تم و زیبایی آن خسته نشوید. کاری که از هر خواننده ای ساخته نیست. تجربه ای دلپذیر همراه با آهنگ جردن در کافه های آرام در قلب شهر یا سوار بر ماشین در جاده های شمال کشور، یا هر جایی که می توانید آرامش را تجربه کنید منتظر شماست. آرامشی که آهنگ جردن به شما می دهد چیزی نیست که هر آهنگی از پس آن بر بیاید.

اینجاست که منتقدین یک صدا امیر احمدی و آهنگ جردن از او را ستایش کرده اند. به عبارت دیگر، این یک آهنگ عاشقانه معمولی نیست. بر اساس اشعار، آنچه که امیر احمدی به احتمال زیاد به آن اشاره می کند، مفهوم عشقی است که خواننده می خواهد مخاطب هم ماننده او حس کند، یعنی به اصطلاح، احساسات روحی او به وسیله آهنگ جردن به مخاطب نزدیک شود. آهنگ جردن از امیر احمدی به گونه ای است که مخاطب عمیقا درک می کند داستان عشق دو فرد از دو دنیای متفاوت چگونه است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

  • سها 2 سال پیش

    خیلی خوب بود