پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ احسان پایا دریا

دانلود آهنگ احسان پایا دریا

دانلود آهنگ احسان پایا دریا

بشنوید و لذت ببرید در گلسار موزیک / دانلود آهنگ  “دریا”  با صدای احسان پایا با دو کیفیت عالی 320 و 128 به همراه تکست

Download New Music ♪ Ehsan Paya – Darya In The GolsarMusic

دانلود آهنگ احسان پایا دریا

احسان پایا دریا

سنگ تموم میزارم تو این عشق واست

چشاتو میگیره

متن آهنگ دریا احسان پایا

دانلود آهنگ احسان پایا دریا

احسان پایا دریا

سایر آهنگ های احسان پایا

آخرین آهنگ احسان پایا

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ دریا از احسان پایا به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته احسان پایا به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون دریا، یاری کنند. دریا وب سایت های فندوم های احسان پایا را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ دریا از احسان پایا در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما دریا را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های دریا این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن دریا باعث تسخیر قلب ها شده است. احسان پایا گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ دریا با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف دریا نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از احسان پایا در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. احسان پایا خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ دریا بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان احسان پایا، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...