پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ آرشا کجایی

دانلود آهنگ آرشا کجایی

دانلود آهنگ آرشا کجایی

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت کجایی از آرشا عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Arsha – Kojaei In The GolsarMusic

دانلود آهنگ آرشا کجایی

آرشا کجایی

متن آهنگ کجایی آرشا

دانلود آهنگ آرشا کجایی

آرشا کجایی

سایر آهنگ های آرشا

آخرین آهنگ آرشا

برچسب ها

توضیحات

کجایی، عاشقانه ای از آرشا

آرشا باز هم با آهنگ جدید خود، طرفداران و منتقدین را انگشت به دهان کرد. آرشا اولویت هایی که به آنها پایبند بود، دوباره در این آهنگ، مانند کارهای موفق قبلی خود تکرار کرد. آهنگ کجایی هم خاطره ساز است، هم به یاد آورنده خاطره های بسیار زیبا، هم توانسته است بر شهرت مهدی احمد احمدوند بیافزاید، هم جمع های دوستانه را بیش از پیش گرم و صمیمی کند. در کل نصیحت من به شما این است که این آهنگ را در اولویت آهنگ های جدید این فصل از موسیقی پاپ قرار دهید. زیبایی، حس عاشقانه و روایتی دوست داشتنی از احساسات عمیق خواننده، در این آهنگ زیبا مشاهده می شود. آهنگ کجایی رقابت با آرشا را برای دیگر خواننده های هم نسل اش تقریباً غیرممکن کرده است. پر بیراه نگفته ایم اگر سال های آینده کارنامه آرشا حتی از این هم درخشان تر باشد. کجایی در واقع کجایی یک رویاست، رویایی که با آهنگ پر احساس زیبا و عاشقانه از آرشا به حقیقت می پیوندد. برای اینکه حس عاشقانه ای را تجربه کنید نیاز نیست که یک فیلم طولانی عاشقانه را تماشا کنید یا یک رمان طولانی را با صرف ساعت ها بخوانید. اگر به دنبال حس عشق و تقسیم کردن لحظاتی لطیف با آنان که دوستشان دارید هستید، می ‌توانید این حس زیبا را در چند دقیقه از آهنگ کجایی تجربه کنید.

به شما اطمینان میدهم پای ثابت پلی لیست آهنگ شما، آهنگ کجایی خواهد بود. شاهکاری رویایی از آرشا، همان که به تمام اشعار و کارهای قبلی اش اعتماد کردید. اگر از طرفداران پروپاقرص آرشا بوده باشید هرگز به کیفیت کار او شک نمی کنید. آهنگ کجایی تکراری نو از عاشقانه های زیبای آرشا است. اگر تا به حال با سبک کاری این خواننده خوش ذوق آشنا نبوده اید، می توانید همین حالا این آهنگ را دانلود کنید، تا یکی از بهترین خاطرات شما از سبک عاشقانه پاپ برای شما رقم بخورد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...